Po Prostu Art Bistro
1 GRU '13

WERNISAŻ JAROSŁAWA BETLEJ 14.12!!!!

WERNISAŻ JAROSŁAWA BETLEJ 14.12!!!!

WERNISAŻ JAROSŁAWA BETLEJ 14.12 godz. 18.00!

zapraszamy bardzo serdecznie, będziecie mogli porozmawiać z artystą, kupić obrazy, napić się dobrego wina i skosztować super przystawek przygotowanych przez naszego szefa kuchni :) 

A może ktoś chciałby obdarować kogos bliskiego dziełem sztuki w postaci obrazu Jarosława Betleja pod choinkę? :)

Serdecznie zapraszamy do zakupu obrazów w obecności samego artysty. tylko w tym dniu czekaja na Was wyjątkowe ceny w Po Prostu Art Bistro :) 

OD 1.12 MOŻECIE U NAS PODZIWIAĆ WYSTAWĘ JAROSŁAWA BETLEJA  ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KUPOWANIA OBRAZÓW 

Wystawa potrwa do końca miesiąca. 

Info o artyście:

Jarosław Betlej (1965): studia Wizualizacji na Akademii Komunikacji Marketingowej w Düsseldorf. Kraków, Londyn, Düsseldorf, Barcelona, Frankfurt/M, Cadaques, Warszawa. 

Zajmuje się sztuką olejną, eksperymentami innowacyjnymi w malarstwie, koncepcją i produkcją filmów, fotografią, pisze powieść i bloga, przez wiele lat był koncepcjonalistą i copywriterem w reklamie, uczestniczył w plenerach artystycznych, jego prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w Europie oraz w Muzeum Historii Ruchu Ludowego w Warszawie. 
A wcześniej? Wcześniej były u nastolatka marzenia, głowa pełna planów i kolorowych marzeń. Samodzielna nauka wywoływania filmów fotograficznych, fotografia artystyczna, piłka, narty, samodzielna nauka angielskiego, łzy. Książki, marzenia i łzy. Ucieczka z komunistycznej Polski w wieku 19 lat, a po roku samodzielnej nauki niemieckiego pierwsza poważna praca w agencji reklamowej, która sfinansowała studia w Düsseldorfie. Potem były podróże po świecie i bieg za wolnością, koncepcje, filmy reklamowe, nadrabianie pasji, prezentacje, krawat za krawatem, a po 29tych urodzinach pozycja szefa Europy Wschodniej. Potem założenie 11 agencji reklamowych w różnych krajach. Media, odpowiedzialność za siedem rynków, samodzielny hiszpański i czeski, córka. Przedsiębiorczość w Warszawie, znowu filmy, copywriting, nagrody w New York, opowiadanie historii na kartce papieru. Dosyć. Teraz sztuka.

 

http://www.jbetlej.com/