Po Prostu Art Bistro
3 PAź '12

SYLWIA BOGUCKA- EMOCJE W KOLORZE

SYLWIA BOGUCKA- EMOCJE W KOLORZE
Od wczoraj 3.10.2012 do końca października można zobaczyć obrazy na żywo w Po Prostu Art Bistro w Warszawie, ul. Czerniowiecka 9 w godzinach 08:00-23:00.
Zapraszam.

Kolor, plama, obraz. Poszukiwanie własnych emocji. Odkrywanie siebie.

Maluję odkąd pamiętam, rysunek stosuję pracując z moim klientami podczas sesji coachingowych, ale w tym roku odkryłam dla siebie szczególnie ważną formę ekspresji – malarstwo intuicyjne. Każdy z przedstawionych obrazów jest konkretną myślą, jest medytacją, byciem tu i teraz. Gdy maluję jestem kolorem w kolorze zaś zaklęte są moje uczucia. A Twoje uczucia, w jakim są kolorze?
Bez oceny zanurz się w kolor i z kształtu niech wyłoni się przesłanie ważne dla Ciebie. Zatrzymaj się, popatrz i dostrzeż, co pojawia się w Tobie przez kontemplację koloru, kształtu, faktury – jakie myśli, emocje, odczucia są właśnie teraz w Twoim ciele? Co to dla ciebie znaczy? Czy czujesz tętniący wewnętrzny rytm? Kolor jest życiem.

*** *** ***

Sylwia Bogucka, certyfikowany Coach, współwłaścicielka firmy evolution, nauczycielka hawajskiej pracy z ciałem (taniec hula, masaż lomi lomi nui), pasjonatka malarstwa i grania w kolory. Wierzy w to, że celem istnienia jest doświadczanie i tworzenie relacji - ze sobą, z najbliższymi, z całym światem. Jest przekonana, że od naszego podejścia zależy to jaki świat wykreujemy dla siebie. Swój świat maluje intensywnymi barwami.
Kontakt: www.sbvedicartgallery.blogspot.com/ e.: coach@sylwiabogucka.pl t.: 601896261