Po Prostu Art Bistro
21 KWI '12

DANUTA BŁAŻEJCZYK- AKUSTYCZNY KONCERT

DANUTA BŁAŻEJCZYK- AKUSTYCZNY KONCERT

DANUTA BŁAŻEJCZYK polska wokalistka wielokrotnie nagradzana na festiwalach w kraju i za granicą.

Nagrała kilkanaście płyt, współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej, jazzowej i kabaretowej, m.in. Włodzimierzem Korczem, Markiem Stefankiewiczem, Andrzejem Jagodzińskim, Henrykiem Miśkiewiczem, Janem Pietrzakiem – Kabaretem ”Pod Egidą” i „Elita” i polskimi big bandami: Big Warsaw Band, Zbigniew Górny Orkiestra, Alex band

Swoją karierę rozpoczęła w 1985 na Festiwalu Piosenki Polskiej Opolu gdzie otrzymała Nagrodą Specjalną Jury za indywidualność artystyczną za piosenkę "Taki cud i miód" - kompozycję Włodzimierza Korcza i Wojciecha Młynarskiego. Danuta Błażejczyk ma także doświadczenia teatralne. Brała udział w musicalach „Złe Zachowanie”, „Nunsense”, „Fame” I „Moniuszkowo”, grała także w serialu telewizyjnym „Lokatorzy”.

Od 2006 jest Prezesem Fundacji „Apetyt na Kulturę” mającej status pożytku publicznego, działającej na rzecz promocji młodych uzdolnionych twórców i zajmującej się produkcją i realizacją ambitnych przedsięwzięć z różnych dziedzin sztuki. Zajmuje się także działalnością pedagogiczną.
Danuta Błażejczyk - wokal
Marcin Urban - instr.klawiszowe
Karolina Błażejczyk - gość specjalny

data: 21.04.2012r.

start: 20.00

wstęp: 30 zł

rezerwacje: 22 401 0 401Twórczość artystki:

http://www.youtube.com/watch?v=o9s5RHHbMts

http://www.youtube.com/watch?v=NuRXvo7S13o&feature=related