Po Prostu Art Bistro
5 MAR '12

WYSTAWA ANI SZYSZKI

WYSTAWA ANI SZYSZKI

Anna Szyszka 
Stylistka, wizażystka, projektantka mody, konsultantka wizerunkuJestem absolwentką studium reklamy oraz szkoły stylizacji i makijażu "Beauty For All Seasons" USA. Pracuję w branży od 1995 roku. Współtworzyłam studia konsultacji wizerunku "Coloring" i "Galeria Stylu". Obecnie prowadzę "Sela Studio", gdzie udzielam porad politykom, biznesmenom, aktorom oraz osobom prywatnym w zakresie stylizacji, analizy kolorystycznej i wizażu. Prowadzę szkolenia i wykłady dotyczące kanonu mody biznesowej w firmach, szkołach i instytucjach oraz szkolenia zawodowe dla stylistów i wizażystów. 

Współpracuję jako stylistka i wizażystka przy sesjach zdjęciowych, filmach reklamowych, pokazach mody, produkcjach programów telewizyjnych i wideoklipów, konkursach piękności. Projektuję kostiumy i stroje dla hostess i modelek na imprezy, promocje i targi. Współpracuję z czasopismami zamieszczając artykuły dotyczące mody i stylizacji. 

Pomagam ludziom wydobyć piękno, świadomie komunikować się poprzez swój wygląd i umiejętnie poruszać się w zawiłym świecie mody i stylu. 

Zapraszam także do obejrzenia galerii moich obrazów: www.szyszka.netgaleria.euAnia Szyszka

 

wystawa: 5.03.2013r - trwa miesiąc

zapraszamy!