Po Prostu Art Bistro
28 PAź '11

Mela KOTELUK- koncert akustyczny

Mela KOTELUK- koncert akustyczny

Mela Koteluk to wokalistka o charakterystycznej, ciepłej barwie głosu, a przy tym młoda autorka tekstów z zaskakująco dojrzałym, głębokim spojrzeniem na ludzkie emocje. Bajkową narracją i przestrzennym brzmieniem instrumentów buduje wciągający klimat swoich piosenek. Świadomie romansuje w nich z estetyką dream popu, łobuzersko puszczając oko do eklektycznych konwencji. 

Doświadczenie na scenie Mela zawdzięcza między innymi występom z Gabą Kulką i legendarną grupą Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall na 80-tych urodzinach Michaiła Gorbaczowa). 

Mela tak opowiada o tym co robi:

„Piosenki adresowane są do słuchaczy o podobnej wrażliwości i sposobie widzenia świata. Nie mają ambicji misyjnych, nie są po to, by szokować. Powstawały z bieżących przeżyć, w sposób naturalny i pozbawiony kalkulacji. To, czego ja osobiście szukam w muzyce, to identyfikacji, która przynosi swego rodzaju ulgę i pewność, że nie jest się samemu w pewnych kwestiach”.

Muzykę do piosenki „Spadochron”, która zapowiada debiutancki album, napisała wspólnie z Tomaszem Ragaboy’em Osieckim, reszta materiału powstaje z zespołem w składzie: Miłosz Wośko (klawisze), Tomasz Krawczyk (gitara), Kornel Jasiński (bas), Robert Rasz (perkusja).

W Po Prostu Art Bistro zagra kameralny koncert w duecie z Pawłem Stankiewiczem, prezentując akustyczne wersje własnych piosenek, jak i utworów z repertuaru ulubionych artystów. 

www.myspace.com/malwinakoteluk

Zapraszamy!

Start: 20.00
data: 28.10.2011r.
wstęp. : free

rezerwacje: 22 401 0 401